Ogłoszenia na niedzielę – 23 września


W środę po mszy św. o godz. 17.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać na kartkach w skrzynkach drewnianych, które znajdują się w wejściu do kościoła oraz pocztą elektroniczną.

Pragnę przypomnieć że, ofiary pieniężne złożone na tacę w I niedzielę października będą przeznaczone na obicie tapicerskie ławek w naszym kościele parafialnym.   Jeżeli ktoś z wypoczywających chciałby wesprzeć to dzieło jakąkolwiek kwotą, to po zakończonej mszy św. zapraszam do zakrystii. Wszystkim ofiarodawcom wyrażam wdzięczność i składam – Bóg zapłać!

W dniach od 22 do 25 października br. odbędzie się pielgrzymka parafialna na Jasną Górę oraz do Krakowa do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Noclegi przewidziane są w Domu Pielgrzyma, który jest położony blisko klasztoru jasnogórskiego. Chętnych i zdecydowanych pielgrzymów proszę o zgłaszanie się w zakrystii lub telefonicznie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Są wolne intencje mszalne. Kto chciałby zamówić Mszę św. może to uczynić w zakrystii po zakończonej Mszy św.

W poniedziałek 24 września w świetlicy sołeckiej o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie, na które zaprasza Pan Antoni Rup, nasz sołtys. Przedmiotem dyskusji będzie modernizacja centrum Łukęcina. Do owocnej dyskusji zaproszeni są wszyscy zainteresowani.