Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny


  1. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Sylwestra, papieża. W ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na mszę św. o godzinie 1700 i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne za ubiegły rok.
  2. We wtorek przypada pierwszy dzień Nowego roku, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte w tym dniu o godz. 1000 i 1630.
  3. W tym roku wizytę duszpasterską, tzw.: „kolędę” zaplanowaliśmy w dniach od 2 do 5 stycznia 2019 roku. Plan kolędy znajduje się na osobnym ogłoszeniu w gablocie, stronie internetowej i na kartkach przy wejściu do kościoła.
  4. Z okazji pierwszego piątku miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź od godz. 1630.
  5. Zapraszamy do udziału w naszych cotygodniowych modlitwach. Jutro o 1650 pomodlimy się litanią do św. Jana Pawła II, w intencji naszych rodzin, we wtorek o 950 Koronką do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej nowenną ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze święte o godz. 1000 i 1630. Różaniec dla Koła Żywego Różańca wyjątkowo w tym dniu o godz. 930, a po Mszy świętej spotkanie opłatkowe.
  7. Dziękujemy Paniom: Agnieszce Tałajkowski i Mariannie Mikołajczyk za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Katarzynę Kurowską i Agnieszkę Zielonka-Kubińską. Dziękujemy za to, że czujecie się współodpowiedzialni za swój parafialny kościół oraz za tę posługę.