Ogłoszenia na ostatnią niedzielę czerwca


  1. Od 23 czerwca w naszej parafii obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw. W niedziele Msze święte sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000, a od poniedziałku do soboty o godz. 20.00. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiadamy przed każdą Mszą św.
  2. Od dzisiaj do środy włącznie gościmy w naszym kościele Pana dra Mieczysława Guzewicza, który głosi nam konferencje nt: Jak zadbać o swoje małżeństwo. Polecamy też Jego książki, które będzie rozprowadzał po mszach świętych. Mamy nadzieję, że słowo doświadczonego męża i ojca umocni nas w wierze przeżywanej w małżeństwie i rodzinie.
  3. Dzisiaj o godz. 1000 odbędzie się już ostatnie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Niech Serce Jezusowe rozpala w nas gorącą miłość do Pana.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek możliwość spowiedzi od 1930, a w sobotę zapraszamy Koło Żywego Różańca i wszystkich czcicieli Matki Bożej modlitwę różańcową o godz. 1930 oraz zmianę tajemnic różańcowych.
  5. Jutro, 10 minut przed Mszą świętą pomodlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji rodzin. We wtorek o tej samej porze koronką do Miłosierdzia Bożego, natomiast w środę będziemy przyzywać wstawiennictwa Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny po Mszy świętej o godz. 20.00.
  6. Dziękujemy Pani Marcie Miodońskiej za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.