Ogłoszenia na ostatnią niedzielę lipca 2019


  1. W niedziele Msze święte sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000. Od poniedziałku do soboty o godz. 2000. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiedź 20 minut przed każdą Mszą świętą.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  3. W czwartek, 25 lipca wspominaliśmy w liturgii św. Krzysztofa, patrona kierowców. Stąd dziś tradycyjne poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Przy tej okazji będzie można złożyć do puszki ofiarę na wsparcie MIVA Polska, która pomaga w zakupie środków lokomocji dla polskich misjonarzy, z której korzystają również nasi paulińscy współbracia na placówkach w Afryce.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę zapraszamy Koło Żywego Różańca o godz. 1930 na nabożeństwo różańcowe, zmianę tajemnic i Mszę św.
  5. Ze względu na spadającą w naszym kraju liczbę powołań pragniemy zaprosić was wszystkich na czuwanie w intencji nowych powołań do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego. Czuwanie rozpocznie się o 18.00 w piątek i trwać będzie przez całą noc i następny dzień przed wystawionym Najświętszym Sakramentem i zakończy sobotnią wieczorną Eucharystią o godz. 2000. Ze względu na ciągłość adoracji przygotowaliśmy listę czuwania, na którą chętni mogą wpisać się w wybranym przez siebie czasie. Lista ta znajduje się na stoliku z obrazkami i prasą katolicką. Prosimy was o zaangażowanie się w tą modlitwę.
  6. W dniach 1-7 października 2019 roku organizowana jest pielgrzymka do Włoch. Więcej informacji na plakacie zamieszczonym w naszej gablocie ogłoszeń oraz ulotkach.
  7. Dziękujemy Paniom: Marcie Miodońskiej wraz z synem, Barbarze Kołodziej i Panu Tadeuszowi Musialskiemu za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu Panią Ingę Wybierek oraz Lucynę i Lecha Derda. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.