ogłoszenia na piątą niedzielę października


 • Msze św. w niedziele sprawujemy o 1000 i 1630, a w tygodniu o 1700. Jutro o 1630 nabożeństwo różańcowe. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również na spowiedź w innym czasie.
 • We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. O 930 modlitwą różańcem z wypominkami będziemy polecać naszych bliskich zmarłych. Msza Święta sprawowana będzie o godzinie 1000.
  Nie będzie popołudniowej Mszy św.

  Od 2 listopada, wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych, przez oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych modlić się będziemy za naszych zmarłych na różańcu pół godziny przed Mszą św., o godz. 1630 w dni powszednie, zaś w niedzielę o 930. Jeszcze dziś można zostawić karty na wypominki. Prosimy o ich czytelne wypełnienie.

  Każdego dnia, od popołudniudnia 1 do 8 listopada, można uzyskać odpust zupełny za zmarłych nawiedzając cmentarz i ofiarując modlitwę za zmarłych. Warunkami odpustu jest stan łaski uświęcającej, modlitwa w intencjach ojca świętego, oraz brak przywiązania do grzechu (również powszedniego). Ponadto 1 i 2 listopada można taki odpust uzyskać nawiedzając kościół i odmawiając modlitwę Ojcze nasz i Wierzę.

 • W czwartek naszą parafię będzie wizytował Ordynariusz naszej Szczecińsko-Kamieńskiej Archidiecezji Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga. Serdecznie zapraszamy do udziału w różańcu za zmarłych i Mszy Św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa.
 • Tego samego dnia w naszym Zakonie Paulińskim obchodzimy wspomnienie wszystkich zmarłych naszego Zakonu. W piątek wspominamy św. Karola Boromeusza biskupa.
 • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania i pokuty w piątek od 1630 i Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy po Mszy św. do 1830. W sobotę wymiana tajemnic Koła Żywego Różańca.
 • Na stoliku pod chórem znajdziecie pocztówki z Łukęcina oraz nasz parafialny biuletyn, a w nim dzisiejszą Liturgię Słowa, komentarze, refleksję i ogłoszenia duszpasterskie.
 • Na nadchodzący tydzień wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej Jasnogórskiej, i dobrego przeżycia czasu danego od Boga.