Ogłoszenia na piątą niedzielę września


1.     Przypominamy, że Msze święte w tygodniu odbywają się o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

2.     W każdy poniedziałek przed Mszą świętą wzywamy wstawiennictwa św. Jana Pawła II odmawiając litanię, we wtorek przed Mszą świętą modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w środę zaś po Mszy świętej Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby nowennowe można tradycyjnie wrzucać do skrzynek znajdujących się w wejściu do kościoła lub wysłać na naszą skrzynkę mailową.

3.     Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Odbywać się będą one w naszym kościele o godz. 1630. Zaś w niedziele o godz. 930.

4.     W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

5.     W najbliższą sobotę o godz. 1630 zapraszamy Rodzinę Różańcową na nabożeństwo różańcowe i zmianę tajemnic różańcowych, a po nabożeństwie na Mszę świętą.    

6.     Składamy serdeczne Bóg zapłać Pani Iwonie Urbańskiej z synem i Marcie Miodońskiej za posprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy Panie Ingę Wybierek i Lidię Radecką. Dziękujemy za troskę o wygląd naszej świątyni.