Ogłoszenia na pierwszą niedzielę listopada


  1. Msze święte w tygodniu odbywają się o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Od 1 do 8 listopada czyli do czwartku włącznie, modlimy się za naszych zmarłych modlitwą różańcową o godz. 1630 .
  3. W sobotę, 10 listopada wspominamy św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Jest to dzień imienin naszego współbrata o. Leona. W czasie mszy świętej będziemy polecać solenizanta dobremu Bogu.
  4. W przyszłą niedzielę mija równo 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 1000, podczas której będziemy modlić się za Ojczyznę.
  5. Jesteśmy wdzięczni Pani Agnieszce Świstak za pomysł i przygotowanie dekoracji w kościele oraz Pani Ewie za pomoc. Pani Marcie Miodońskiej dziękujemy za posprzątanie kościoła na niedzielę. W najbliższą sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie, Agnieszkę i Weronikę Tałajkowski oraz Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny!
  6. Prosimy o modlitwę za ś.p. Tadeusza Grześkowiaka, który w dniu wczorajszym odszedł do Pana. Polecamy też opiece Bożej bliskich zmarłego.