Ogłoszenia na pierwszą niedzielę czerwca


1.      Msze św. w dni powszednie w naszym kościele parafialnym sprawowane są o godz. 2000, a w niedziele i Boże Ciało o godz. 1000 oraz o 1630.

2.     Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywające się w dni powszednie o godz. 1930, a w niedziele o godz. 930. Polecajmy w tej modlitwie wszystkie nasze sprawy, nasze rodziny, naszą parafię i Ojczyznę.

3.     Dziś przypada XII Święto Dziękczynienia, które w tym roku jest podziękowaniem Bogu za dwóch wielkich pasterzy Kościoła – św. Jana Pawła II i Sługę Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski. Jak już ogłaszaliśmy w ubiegłą niedzielę, dziś po każdej Mszy św., odbędzie się zbiórka do puszek wspomagająca Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

4.     W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

5.     Dziękujemy Paniom: Agnieszce Tałajkowskiej i Mariannie Mikołajczyk za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu Panie: Barbarę Kołodziej i Martę Miodońską. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.