Ogłoszenia na pierwszą niedzielę grudnia


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700. W niedzielę zaś o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy 20 minut przed każdą Mszą św.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą o godz. 1650 modlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek o tej samej godzinie modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowenną do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  3. Dzisiaj rozpoczął się okres Adwentu, który jest czasem naszego przygotowania się do radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, podczas których czcimy pierwsze przyjście Chrystusa między ludzi. Najpiękniejszym wzorem przeżywania Adwentu niech będzie dla nas Maryja – Matka Adwentowego Oczekiwania. Niech częste uczestniczenie w tym czasie we Mszy św. roratniej i przystąpienie do sakramentu pokuty pomogą nam w owocnym przeżywaniu tego błogosławionego czasu.
  4. Zachęcamy dzieci do udziału we Mszach św. roratnich w każde poniedziałki, środy oraz piątki o godz. 1700. W te dni homilie mszalne skierowane będą szczególnie do nich.
  5. Dziękujemy Paniom: Agnieszce Świstak, Jej siostrze Ewie i Panu Bogdanowi za przygotowanie dekoracji adwentowej do naszego kościoła. W zakrystii można nabyć opłatki i świece na wigilijny stół.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy Koło Żywego różańca w sobotę na wspólną modlitwę różańcową o 1630, zmianę tajemnic i Msze św.
  7. Serdecznie dziękujemy Paniom: Małgorzacie Lao, Karolinie i Adzie za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.