Ogłoszenia na pierwszą niedzielę kwietnia


  1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. Drogę krzyżową sprawujemy w piątki o godz. 1630, a Gorzkie żale w niedziele o godz. 930.
  2. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  3. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  4. Dziś po każdej Mszy św. będzie możliwość zakupu palmy wielkanocnej w cenie 10 zł. Zostały one wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie, a środki zebrane z ich sprzedaży zostaną przekazane na ich cele statutowe.
  5. Planujemy dekoracje świąteczne. Można wspomóc to dzieło, składając ofiarę w zakrystii.
  6. Ks. Stanisław, proboszcz z Pobierowa organizuje Drogę krzyżową z Dziwnowa do Pobierowa. Rozpoczęcie w przyszły piątek 12 kwietnia o godz. 2000 przy kościele w Dziwnowie.
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Kościół święci w tym dniu triumfalny wjazd Chrystusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm na obu Mszach św. Procesja z palmami w czasie Mszy św., o godz. 1000. Jeżeli pozwolą warunki atmosferyczne gromadzimy się przy krzyżu.
  8. Serdecznie dziękujemy Paniom: Agnieszce i Weronice Tałajkowski oraz Mariannie Mikołajczyk za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Katarzynę Kurowską oraz Agnieszkę Zielonka-Kubińską. Dziękujemy wam za tę pomoc i troskę o parafialny kościół.