Ogłoszenia na pierwszą niedzielę listopada


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700. W niedzielę zaś o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy 20 minut przed każdą Mszą św.
  2. Od dnia jutrzejszego do środy na Mszach św. o godz. 1700 polecać będziemy następujące intencje: w poniedziałek za wszystkich zmarłych zapisanych w wypominkach, we wtorek za tych zmarłych, którzy nie wrócili z morza, zaś w środę za zmarłych ojców i braci paulinów a szczególnie za o. Konrada.  
  3. W dniach od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać każdego dnia odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do grzechu oraz nawiedzenie cmentarza lub kościoła i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach potrwa w naszym kościele do piątku – 8 listopada włącznie o godz. 1630.
  4. Serdeczne podziękowanie składamy Paniom: Agnieszce Świstak i jej siostrze Ewie oraz Panu Bogdanowi za pomysł i zrealizowanie wystroju kościoła na Uroczystość Wszystkich Świętych.
  5. W następną sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy Panie: Martę Miodońską, Marię Walczak oraz Pana Tadeusza Musialskiego.