Ogłoszenia na pierwszą niedzielę pażdziernika


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedzielę o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy 20 minut przed każdą Mszą św.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą modlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe. Odbywają się one w naszym kościele o godz. 1630 natomiast w niedziele o godz. 930. Rozważając tajemnice różańca świętego polecajmy w tej modlitwie za wstawiennictwem Matki Bożej wszystkie nasze intencje, nasze rodziny i Ojczyznę.
  4. W związku z brakiem komunikacji publicznej pomiędzy Łukęcinem a Dziwnówkiem, w celu zapewnienia możliwości bezpłatnego przejazdu w dniu wyborów mieszkańców Łukęcina do Dziwnówka, gdzie znajduje się lokal wyborczy, będzie uruchomiona komunikacja autobusowa. Godziny odjazdów z Łukęcina (przystanek autobusowy przy drodze wojewódzkiej w kierunku Dziwnówka ) o 1115 i 1745. Godziny odjazdów z Dziwnówka: 1200 i 1830. Autobus będzie oznakowany napisem „WYBORY”.
  5. Dziękujemy Paniom: Barbarze Kołodziej i Marii Walczak oraz Panu Tomaszowi Kołodziej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W przyszłą sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła Panią Ingę Wybierek oraz Lucynę i Lecha Derda. Dziękujemy wam za tę posługę.