Ogłoszenia na pierwszą niedzielę sierpnia


  1. W niedziele Msze święte sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000. Od poniedziałku do soboty o godz. 2000. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiedź 20 minut przed każdą Mszą świętą.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w czuwaniu oraz podjęli post w intencji powołań. Prosimy, nie ustawajcie w modlitwie o nowe i święte powołania do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego.
  4. W przyszłą niedzielę, 11 sierpnia, TACA przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego oraz dzieła ewangelizacyjne naszej diecezji.
  5. Miesiąc sierpień jest tradycyjnie miesiącem trzeźwości. Zachęcamy was do wytrwania w trzeźwości a także do podjęcia dobrowolnych umartwień w intencji tych, którym alkohol oraz inne uzależnienia niszczą życie.
  6. W następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu Panie: Krystynę Kozicką, Justynę Kowal i Leokadię Kowal. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.