Ogłoszenia na pierwszą niedzielę stycznia


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  3. W piątek  11 stycznia rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Pawła  Pierwszego Pustelnika – Patrona naszego paulińskiego zakonu. Każdego dnia będziemy śpiewać „Pawełki”, połączone ze Mszą świętą.
  4. Za tydzień Niedzielą Chrztu Pańskiego, zakończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  5. Dziękujemy wszystkim parafianom za przyjęcie o. Grzegorza i wspólną modlitwę podczas kolędy, która odbyła się w naszej parafii. Cieszymy się ze wspólnie spędzonych chwil i wierzymy, że wydadzą one dobre owoce w życiu każdego. Składamy również serdeczne Bóg zapłać za ofiary, jakie zostały złożone z racji wizyty duszpasterskiej.   
  6. Dziękujemy Paniom: Katarzynie Kurowskiej wraz z synem Bartłomiejem i Pani Agnieszce Zielonka-Kubińskiej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Iwonę Urbańską i Martę Miodońską. Dziękujemy za to, że czujecie się współodpowiedzialni za swój parafialny kościół oraz za tę posługę.