Ogłoszenia na trzecią niedzielę lipca


1.       W niedziele Msze święte sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000. Od poniedziałku do soboty o godz. 2000. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiedź 20 minut przed każdą Mszą świętą.

2.     Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy.

3.     W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Grupa ruszająca z Pustkowa będzie mieć postój i Eucharystię w naszym kościele w czwartek, 25 lipca o godz. 1200. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak.

4.     W czwartek, 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tradycyjne poświęcenie pojazdów odbędzie się w naszej parafii, w przyszłą niedzielę, 28 lipca, po każdej Mszy świętej. Przy tej okazji będzie można złożyć do puszki ofiarę na wsparcie MIVA Polska, która pomaga w zakupie środków lokomocji dla polskich misjonarzy, z której korzystają również nasi paulińscy współbracia posługujący w Afryce.

5.     W dniach 1-7 października 2019 roku organizowana jest pielgrzymka do Włoch. Więcej informacji na plakacie zamieszczonym w naszej gablocie ogłoszeń oraz ulotkach.

6.    Dziękujemy Paniom: Agnieszce Tałajkowskiej i Mariannie Mikołajczyk za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu Panią Martę Miodońską i Pana Tadeusza Musialskiego. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.