Ogłoszenia na trzecią niedzielę listopada


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

18 listopada 2018 r.

 

 

1.     Przypominamy, że Msze święte w tygodniu odbywają się o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

2.     Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej o godz. 1700.

3.     W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich ministrantów na zbiórkę, która odbędzie się po wieczornej Mszy św. 

4.     W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Za dwa tygodnie zaczynamy Adwent. Zapraszamy na Msze święte, w czasie których odnowimy akt poświęcenia nas i całego świata Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

5.     Dziękujemy Paniom Katarzynie Kurowskiej i Agnieszce Zielonka – Kubińskiej za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Iwonę Urbańską oraz Martę Miodońską. Dziękujemy za tę posługę.