Ogłoszenia na trzecią niedzielę marca


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. Drogę krzyżową sprawujemy w każdy piątek o godz. 1630, a Gorzkie żale w każdą niedzielę o godz. 930.
  4. Jak ogłaszaliśmy tydzień temu, druga niedziela Wielkiego Postu zwaną Ad Gentes jest dniem poświęconym wsparciu duchowemu i materialnemu polskich misjonarzy na całym świecie. Z tej racji ofiary zbierane dziś do puszek po mszach św. przeznaczone są właśnie na ten cel.
  5. We wtorek 19 marca obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.   
  6. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii w IV Niedzielę Wielkiego Postu, czyli od 31 marca i potrwają do wtorku 2 kwietnia. Nasze modlitewne skupienie poprowadzi ks. Marcin Kostka z Krakowa. Zapraszamy do udziału w tych wielkopostnych ćwiczeniach duchowych.
  7. Zakończyliśmy malowanie naszego kościoła. Z tej racji pragniemy podziękować Panom: Markowi, Stanisławowi, Ryszardowi, Waldemarowi, Piotrowi oraz Paniom: Lidii, Marcie i Lucynie, za wszelką okazaną pomoc związaną z malowaniem jak i sprzątaniem kościoła. Dziękujemy również wszystkim, którzy złożyli ofiarę na to parafialne wydarzenie.   
  8. Serdecznie dziękujemy Paniom: Leokadii i Justynie Kowal oraz Krystynie Kozickiej za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o parafialny kościół.