Ogłoszenia na trzecią niedzielę pażdziernika


1.    Przypominamy, że Msze święte w tygodniu odbywają się o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

2.    Nabożeństwa październikowe odbywają się w naszym kościele o godz. 1630. Zaś w niedziele o godz. 930.

3.    W przyszłą niedzielę, 28 października przeżywać będziemy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „Pakistan – przerwać milczenie”. Jest on obchodzony w Kościele katolickim w Polsce od 2009 roku jako dzień szczególnej pamięci, modlitwy i materialnego wsparcia chrześcijan obecnie prześladowanych na całym świecie.  Co roku 105 tysięcy chrześcijan oddaje życie za wiarę, a 200 milionów jest brutalnie prześladowanych! W ponad 116 krajach świata łamie się prawo do wolności religijnej, a 350 milionów chrześcijan stale poddawanych jest różnym formom dyskryminacji!

4.    Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. Będziemy ich wspominać we wspólnej modlitwie opartej na tradycyjnych wypominkach. Gotowe karty na wypominki znajdują się na stoliku z obrazkami. Prosimy o ich czytelne wypełnienie i pozostawienie w zakrystii.

5.    Dziękujemy Paniom Krystynie Kozickiej, Justynie Kowal i Leokadii Kowal za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W najbliższą sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości kościoła prosimy Panie Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.