Ogłoszenia na trzecią niedzielę sierpnia


  1. W niedziele Msze święte sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000. Od poniedziałku do soboty o godz. 2000. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiedź 20 minut przed każdą Mszą świętą.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  3. Miesiąc sierpień jest tradycyjnie miesiącem trzeźwości. Zachęcamy was do wytrwania w trzeźwości a także do podjęcia dobrowolnych umartwień w intencji tych, którym alkohol oraz inne uzależnienia niszczą życie.
  4. W przyszły poniedziałek 26 sierpnia  będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św. tego dnia o godz. 2000.
  5. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę Paniom: Małgorzacie i Aleksandrze Lao oraz Katarzynie Pietrzak. W następną sobotę o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Barbarę Kołodziej, Martę Miodońską. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.