Ogłoszenia na trzecią niedzielę stycznia


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Dziś obchodzimy w naszym zakonie Uroczystość św. Pawła Pierwszego Pustelnika. Przygotowywaliśmy się do niej poprzez dziewięciodniową nowennę ku czci św. Pawła. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę w tym czasie. W dniu dzisiejszym wyrażamy nasze serdeczne podziękowanie za dar obecności i wygłoszone do nas Słowo Boże przez ks. Waldemara Woźnego, proboszcza parafii Jarszewo.    
  3. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  4. Serdecznie dziękujemy Paniom: Indze Wybierek, Lidii Radeckiej oraz Lucynie Derda za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu świątyni Panie: Krystynę Kozicką oraz Justynę i Leokadię Kowal. Dziękujemy wam za tę posługę oraz za troskę o swój kościół parafialny.