Ogłoszenia na trzecią niedzielę września


  1. W dzisiejszą niedzielę po Mszach świętych, ofiarą do puszek będziemy mogli wspomóc działalność Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  2. Przypominamy, że w każdy poniedziałek o godz. 1650 modlimy się w intencji naszych rodzin przyzywając wstawiennictwa św. Jana Pawła II. We wtorek również o godz. 1650 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę zaś po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby nowennowe prosimy tradycyjnie wrzucać do skrzynek znajdujących się w wejściu do kościoła lub wysłać na naszą skrzynkę mailową.
  3. W poniedziałek, 17 września, br. Robert obchodzi swoje imieniny. Dziękując za jego życie i posługę w naszym domu oraz parafii prosimy o modlitwę w jego intencji.
  4. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiadamy w każdy dzień 20 minut przed Eucharystią.
  5. Wiernych, którzy pragną zamówić intencję mszalną zapraszamy do zakrystii po każdej Mszy świętej.
  6. Za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Paniom: Agnieszce, Weronice Tałajkowski i Mariannie Mikołajczyk składamy serdeczne Bóg zapłać. W nadchodzącym tygodniu prosimy Panie: Katarzynę Kurowską i Agnieszkę Zielonka – Kubińską. Dziękujemy za wasz wkład w troskę o wygląd tej świątyni.