ogłoszenia na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata


  • Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy” ma uświadomić nam, że wiara w Kościół to wiara w to, że Bóg, który zstąpił z nieba na ziemię, jest Emmanuelem, Bogiem z nimi.
  • Msze św. w niedziele sprawujemy o 1000 i 1630, a w tygodniu o 1700. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II, w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek zaś prywatna Adoracja Najświętszego Sakramentu do 1830.
  • W poniedziałek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. We wtorek wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Pragniemy złożyć podziękowanie Państwu Krzysztofowi i Lucynie Baranowskim, oraz Panu Erwinowi Kocur za ich posługę muzyczną w czasie liturgii. W czwartek wspominamy św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie pocztówki z Łukęcina oraz nasz parafialny biuletyn, a w nim dzisiejszą Liturgię Słowa, komentarze, refleksję i ogłoszenia duszpasterskie.
  • Na nadchodzący tydzień wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej Jasnogórskiej, i dobrego przeżycia czasu danego od Boga.