Ogłoszenia na V niedzielę marca


  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy parafialne rekolekcje wielkopostne, które potrwają do wtorku 2 kwietnia. Msze św. dzisiaj o 1000 i 1630. W poniedziałek i wtorek o godz. 1700. Rekolekcje prowadzi ks. Marcin Kostka z Krakowa. Taca, która będzie zbierana przez czas trwania rekolekcji zostanie przekazana Ks. Marcinowi.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. Drogę krzyżową sprawujemy w piątki o godz. 1630, a Gorzkie żale w niedziele o godz. 930.
  3. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  4. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną ze Mszą świętą o godz. 1700.
  5. Dziś po każdej Eucharystii oraz w przyszłą niedzielę będzie możliwość zakupu palmy wielkanocnej w cenie 10 zł. Zostały one wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie, a środki zebrane z ich sprzedaży zostaną przekazane na ich cele statutowe.
  6. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Miodońskiej i Panu Tadeuszowi Musialskiemu za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Agnieszkę i Weronikę Tałajkowski oraz Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy wam za tę pomoc i troskę o parafialny kościół.