Ogłoszenia noworoczne


W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek podczas Mszy św. zapraszamy na modlitwę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, w piątek po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. W I piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Przypominamy rodzicom, by pomogli w przygotowaniu i posłali do Sakramentu Pojednania swoje dzieci.

W następną niedzielę 6. stycznia  w uroczystość Objawienia Pańskiego po Mszy św. o godz. 10.00. nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic oraz łamanie się opłatkiem w Domu Zakonnym. Poświęcenie kadzidła i kredy po mszach świętych.

Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie okazanie serca i dary przyniesione do naszego klasztoru. Bóg zapłać.

W dniach od 8 do 11 stycznia O. Proboszcz odwiedzi w domach parafian. Prosimy o przygotowanie wody święconej, kropidła,  krzyża, świec. W czasie odwiedzin duszpasterskich modlimy się, śpiewamy kolędę, błogosławimy dom i mieszkańców.

Początek o godz. 16.00, a porządek kolędy przedstawia się następująco:

– we wtorek 8 stycznia mieszkańcy ulicy Morskiej nr.: 1, 5m.1do 4; 7m.1 do 4.

– w  środę 9 stycznia  mieszkańcy ulicy Morskiej nr.: 9;  9A;  11;  11A;  13; 13A; 15; 15A.

– w czwartek 10 stycznia mieszkańcy ulicy Morskiej nr.: 8;  8m.3;  12;  12A; 16m.1;  16m.3;  20m.2;  20m.4.

– w piątek  11 stycznia mieszkańcy ulic: Morskiej  nr 19, Bursztynowej, Słonecznej, Leśnej oraz ośrodków wypoczynkowych: „Wielki Błękit”, „Muszelka”, „Leśny Zaułek”, „Skrzat”, „Pionier” i „Polana”.

Pozostałe osoby – jeśli kogoś nie wymieniliśmy – oraz Drogich Gości, którzy przebywają w okresie świąt na terenie naszej parafii i chcieliby spotkać się z Proboszczem, prosimy o zgłoszenie zaproszenia w zakrystii.