Ogłoszenia parafialne 14 września


1. Msze św. w naszym kościele odprawiane są dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 10.00 i 16.30. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość  skorzystania z sakramentu pokuty.

2. W środę po mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać na kartkach w skrzynkach drewnianych, które znajdują się w wejściu do kościoła oraz pocztą elektroniczną.

W czwartek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki patrona Polski.

3. W przyszłą niedzielę po mszy św. puszka na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny US. Za każdy dar serca dziękujemy.

4. Prosimy, aby do końca września zgłosić w kancelarii parafialnej dzieci i młodzież, która w tym roku szkolnym ma przystąpić do I komunii św. lub do sakramentu bierzmowania.

5. Od 27 – 30 października odbędzie się pielgrzymka parafialna na Jasną Górę. W programie: zwiedzanie Muzeum – Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach i Sanktuarium w Licheniu. Chętnych zapraszamy do uczestnictwa. Zapisy w zakrystii lub telefonicznie.