Ogłoszenia parafialne na 29 niedzielę zwykłą


We wtorek 22 października będziemy obchodzić wspomnienie liturgiczne Błogosławionego Jana Pawła II, który zostanie kanonizowany 27 kwietnia 2014 w Rzymie.

Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w środę połączymy z nabożeństwem różańcowym przed mszą św. o godz. 16.30.

Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony pamięci zmarłych. Z tej okazji uporządkujmy groby; pamiętajmy też o pomocy duchowej. Można składać na wypominki za dusze naszych zmarłych, które będziemy polecać od 1 do 8 listopada. Wypominki składamy w kancelarii lub w zakrystii. Kartki do wpisywania imion i nazwisk są wyłożone na stole pod chórem. Już teraz informujemy, że w dniu 1 listopada br. nie będzie mszy św. o godz. 16.30.

Ofiary na kwiaty do naszego kościoła z okazji 1 listopada można przynosić do zakrystii lub kancelarii.

W trwającym miesiącu  październiku zachęcamy do modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 16.30. a w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.

Sakramentalny związek małżeński w najbliższym czasie pragną zawrzeć: Łukasz Bogusz syn Adama  ur. 30.03.1981 roku w Kamieniu Pom., kawaler, pochodzący z parafii NMP Królowej Polski w Łukęcinie i Iwona Raszak córka Edwarda ur. 28.06.1982 w Kamieniu Pom., panna, pochodząca z parafii katedralnej św. Ottona w Kamieniu Pom. Kto by wiedział o jakichkolwiek  przeszkodach zawarcia małżeństwa, proszony jest o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.