Ogłoszenia w dniu 6 października


W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  będzie połączona z nabożeństwem różańcowym.

Przez cały październik, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Sprawować je będziemy w dni powszednie o godz. 16.30. a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00. Kierujemy prośbę do rodziców, by zachęcali dzieci do uczestnictwa w tym nabożeństwie, najlepiej  dając przykład osobistego w nim udziału.

Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00. wymiana tajemnic różańcowych.

W dniach 12-13 października br. odbędą się Dni Maryjne, przeżywane w całym Kościele pod hasłem „Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła”, które są wpisane w program  Roku Wiary. Dnia 13 października br. Papież Franciszek dokona poświęcenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi. Z tej okazji do Watykanu zostanie przywieziona figura Matki Bożej Różańcowej z Kaplicy Objawień w Fatimie.

W naszym kościele godzina maryjnego czuwania odbędzie się w następną niedzielę po mszy św. o godz. 10.00. i będzie połączona z modlitwą różańcową.

W następną niedzielę będziemy obchodzić XIII Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – Papież Dialogu. W przyszłą niedzielę, podczas kwesty przy kościołach, na ulicach i w miejscach publicznych, będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy pomnik wdzięczności budowany Błogosławionemu Papieżowi Janowi Pawłowi II. W następną niedzielę po mszach św. zbiórka do puszek.

W dniach od 8 do 12 października grupa wiernych z naszej parafii weźmie udział w pielgrzymce do Rzymu grobu św. Piotra i bł. Jana Pawła II. Wszystkich parafian zapewniamy o modlitwie w tych szczególnych miejscach naszej wiary.