Ogłoszenia wielkanocne


1. „Poranek pierwszego dnia tygodnia, odsunięty kamień i pusty grób. Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak powiedział”. Ta dobra nowina brzmi od wieków, rozweselając ludzkie serca i wlewając w nie nadzieję. Dzisiaj wielbiąc Boga za Jego Zmartwychwstanie i nieustanne zmartwychwstanie w człowieku, składamy Wam Drodzy Parafianie i Goście najlepsze życzenia wielkanocne. Niech radość i nadzieja goszczą w sercach wszystkich, a Boży pokój i Jego Błogosławieństwo towarzyszą każdemu działaniu i modlitwie. Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

2. Msze św. w naszym kościele w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 10.00 i 16.30. Podobny porządek Mszy św. w Poniedziałek Wielkanocny.

3. W dniu 27 kwietnia w niedzielę br. bł. Jan Paweł II zostanie ogłoszony Świętym. Uroczystość ta będzie miała miejsce w czasie mszy św. o godz.10.00 w Watykanie. Dając okazję do łączności i modlitwy w tym radosnym wydarzeniu poprzez transmisję w telewizji, już dzisiaj informujemy, że w tym dniu msza św. w naszym kościele będzie sprawowana o godz. 8.45, a nie o godz. 10.00. Prosimy o powiadomienie znajomych.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Składam podziękowanie Pani Agnieszce za wykonanie ołtarza adoracji i grobu pańskiego w naszym kościele. Bóg Zapłać. Dziękuję Paniom za posprzątanie kościoła: Marii Walczak, Marcie Miodońskiej i Barbarze Kołodziej.

6. Podziękowanie wszystkim tym którzy złożyli ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego oraz na nowy paschał. Bóg Zapłać.