Ogłoszenie na trzecią niedzielę grudnia


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700. W niedzielę zaś o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy 20 minut przed każdą Mszą św.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą o godz. 1650 modlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek o tej samej godzinie modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowenną do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  3. Przeżywamy okres Adwentu, który jest czasem naszego przygotowania się do radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia. Pomóc nam w tym może również Nowenna do Dzieciątka Jezus, którą rozpoczniemy w poniedziałek. Niech częste uczestniczenie w tym czasie we Mszy św. roratniej i przystąpienie do sakramentu pokuty pomogą nam w owocnym przeżywaniu tego błogosławionego czasu.
  4. Zachęcamy dzieci do udziału we Mszach św. roratnich w każde poniedziałki, środy oraz piątki o godz. 1700. W te dni homilie mszalne skierowane będą szczególnie do nich.
  5. W najbliższą sobotę po Mszy św. zapraszamy wszystkich ministrantów na zbiórkę.
  6. W wigilię 24 grudnia Msza św. o godz. 800 .
  7. W zakrystii można nabyć opłatki na wigilijny stół oraz świece CARITAS.
  8. W następną sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy Panie: Barbarę Kołodziej i Marię Walczak oraz Pana Tadeusza Musialskiego.