Piąta niedziela stycznia


  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek prywatna Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy do 1830.
  • W poniedziałek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana. W środę święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Gromnice poświęcać będziemy w czasie Mszy św. o 1700. W ten dzień modlimy się za osoby konsekrowane, czyli zakonne. Otoczmy modlitwą nowe powołania do życia radami ewangelicznymi. W czwartek wspomnienie dowolne św. Błażeja, biskupa i męczennika, błogosławieństwo błażejkowe po Mszy św. W sobotę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Do niej zanoszone są modlitwy z prośbą o ochronę przed grożącymi niebezpieczeństwami, pożaru, powodzi czy utonięcia lub choroby. Wg tradycji chleb poświęcony w dniu świętej, przechowywany w domu ma wypraszać wstawiennictwa świętej męczennicy.
  • Zakończyliśmy kolędę, czyli wizytę duszpasterską. Pragniemy podziękować za zaproszenie nas na wizytę duszpasterską i złożone ofiary.
  • 5.Wszystkim parafianom i gościom życzymy, aby słowa Jezusa Chrystusa były zawsze powodem postępowania Jego drogami. Niech przynoszą pokój i radość, nawet jeżeli ich przyjęcie związane jest z trudem nawrócenia i przemiany życia.