Pierwsza niedziela lipca – ogłoszenia


  1. Od 23 czerwca do 1 września włącznie w naszej parafii obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw. W niedziele Msze święte sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000, a od poniedziałku do soboty o godz. 20.00. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Spowiadamy przed każdą Mszą św.
  2. Zapraszamy na nasze cotygodniowe modlitwy: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin.
  3. Od wtorku do czwartku (9 – 11 lipca) odbędzie się w naszym kościele nawiedzenie kopii figury św. Michała Archanioła z Góry Gargano we Włoszech. Peregrynację przeprowadzi ks. Jacek Majbrodzki, michalita.
  •  We wtorek – Msza św. o g. 2000, a po niej przywitanie Św. Michała Archanioła i nabożeństwo ku jego czci.
  • W środę o 2000 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła. Modlitwa wstawiennicza przed Najświętszym Sakramentem.
  • W czwartek o 2000 – Msza św. z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi i zakończenie nawiedzenia.
  1. Dziękujemy Paniom: Katarzynie Pietrzak wraz z mamą, Aleksandrze i Karolinie Lao za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu Panie: Krystynę Dwojak i Anielę Mąkobocką. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.