Pierwsza niedziela maja


3 niedziela po Wielkanocy

5 maja 2019 r.

  1. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek pod hasłem: „Polska pomaga. Miłosierni miłosierdzia dostąpią”. Zebraliśmy 540 zł. Dziękujemy w imieniu potrzebujących mieszkańców Wenezueli przeżywających niewypowiedzianą biedę z powodu kryzysu i masowej migracji ze swojego kraju.
  2. W najbliższą środę obchodzić będziemy Uroczystość Św. Stanisława BM. Msza św. o godz. 2000.
  3. Od 1 maja Msze św. w dni powszednie w naszym kościele parafialnym sprawowane są o godz. 2000, a w niedziele i Boże Ciało o godz. 1000 oraz o 1630.
  4. Nabożeństwa majowe z litanią loretańską odbywają się w dni powszednie o godz. 1930, a w niedzielę o godz. 930. Polecajmy Matce Najświętszej wszystkie nasze sprawy, nasze rodziny i Ojczyznę, nasze troski i radości.
  5. Dziękujemy O. Maksymilianowi Stępniowi, naszemu współbratu z Wrocławia, za przyprowadzenie nas w tych dniach do Matki Bożej przez nabożeństwa, Eucharystię i głoszone słowo Boże.
  6. Serdecznie dziękujemy Paniom: Katarzynie Pietrzak i Karolinie Lao za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Barbarę Kołodziej i Martę Miodońską. Dziękujemy wam za tę posługę i troskę o kościół.