Pierwsza niedziela sierpnia


  1. Ze względu na spadającą w naszym kraju liczbę powołań zapraszamy Was wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego. Adoracja już trwa od godz. 1800 w sobotę i potrwa nieprzerwanie – z wyjątkiem godzin Mszy świętych – do godz. 1800 w niedzielę.

Ze względu na ciągłość adoracji przygotowaliśmy listę czuwania, na którą chętni mogą wpisać się w wybranym przez siebie czasie. Lista ta znajduje się na stoliku z obrazkami i prasą katolicką. Prosimy was o zaangażowanie się w tę modlitwę.

  1. Msze św. w dni powszednie sprawujemy o godz. 2000, w niedziele o godz. 700, 900, 1030 i 2000.
  2. W czasie wakacji zapraszamy codziennie na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wystawienie po wieczornej Mszy św. – do godz. 2130 /z wyjątkiem dzisiejszej niedzieli/.
  3. Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie przed Mszą św. w konfesjonale.
  4. Wspominamy w tym tygodniu we wtorek św. Jana Marię Vianneya, w czwartek obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Pół godziny przed Mszą świętą będzie możliwość spowiedzi, a po Eucharystii odbędzie się nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Chcących zamówić intencję mszalną zapraszamy do zakrystii.
  6. Przebywając w kościele prosimy o stosowanie się do obowiązku zasłaniania ust i nosa.
  7. Wszystkim Wam życzymy pokoju w sercu, dużo czasu na modlitwę i wielu łask za przyczyną Matki Bożej Jasnogórskiej.