Pierwsza niedziela stycznia


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II niedziela po Narodzeniu Pańskim

05.01.2020 roku

 

  1. Dzisiaj gościmy Chór Stowarzyszenia Śpiewaczego AMBER SINGERS z Rewala. Po Mszy św. o 1000 chórzyści chcą nam zaprezentować kolędy, zwłaszcza te mniej znane. Zapraszamy!
  2. Jutro 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. W naszym kościele Msze św. o 1000 i 1630. Po mszy św. pobłogosławimy kredę, kadzidło i wodę święconą, które będzie można zabrać do domu (prosimy zabrać naczynko na wodę święconą). Tego dnia o 930: różaniec i zmiana tajemnic dla Koła Żywego Różańca, a po Mszy św. serdecznie zapraszamy Wspólnotę Różańcową na spotkanie opłatkowe.
  3. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700. W niedzielę zaś o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy 20 minut przed każdą Mszą św.
  4. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: we wtorek o 1650 modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowenną do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  5. W tym roku wizytę duszpasterską, tzw.: „kolędę” zaplanowaliśmy w dniach od 7 do 10 stycznia, codziennie od godziny 18.00. Przeprowadzi ją O. Bazyli. Plan kolędy znajduje się na osobnym ogłoszeniu w gablocie, na stronie internetowej i kartkach przy wyjściu z kościoła.
  6. W przyszłą sobotę prosimy Panie: Krystynę Kozicką, Justynę i Leokadię Kowal o pomoc w sprzątaniu kościoła. Dziękujemy jednocześnie za wszelką życzliwość i troskę o kościół w Łukęcinie.