Ogłoszenia na trzecią niedzielę grudnia


  1. Msze święte w tygodniu odprawiane są o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy do udziału w naszych stałych tygodniowych praktykach modlitewnych. W poniedziałki o 1650 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorki o 1650 Koronkę do Bożego Miłosierdzia, natomiast w środy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej o godz. 1700.
  3. Trwa Adwent, który jest czasem naszego przygotowania się do radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, podczas których czcimy pierwsze przyjście Chrystusa. Niech częste uczestnictwo we Mszy św. roratniej i przystąpienie do sakramentu pokuty pomogą nam w owocnym przeżywaniu tego błogosławionego czasu.
  4. Zachęcamy dzieci do udziału we Mszach św. roratnich w każde środy, czwartki oraz piątki o godz. 1700. W te dni homilie mszalne skierowane są szczególnie do nich. W pozostałe dni tygodnia roraty z kazaniem dla wszystkich.
  5. W zakrystii można otrzymać opłatki na wigilijny stół oraz świece CARITAS. Jest także możliwość złożenia ofiary na pokrycie kosztów dekoracji adwentowej i bożonarodzeniowej. Za wszystkie złożone do tej pory ofiary, dziękujemy!
  6. W poniedziałek, już za 8 dni, wypada Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnie roraty w Wigilię o godz. 8.00. Pasterkę bożonarodzeniową odprawiać będziemy o północy. Zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd pół godziny przed Pasterką. W Boże Narodzenie i drugi dzień świąt porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę (g. 10.00 i g. 16.30).
  7. Dziękujemy Pani Katarzynie Pietrzak i Pani Marcie Miodońskiej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. O pomoc w posprzątaniu kościoła w następną sobotę prosimy Panią Barbarę Kołodziej. Dziękujemy Wam za tę pomoc!