Trzecia niedziela Adwentu – głoszenia


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą o godz. 1650 modlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, we wtorek o tej samej godzinie modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. To już trzecia niedziela Adwentu. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. roratniej i przystąpienia do sakramentu pokuty. Od środy rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus, aby poprzez modlitwę przygotować się na najbardziej owocne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia.
  3. W czasie Adwentu zachęcamy do prywatnego adorowania Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie po (wieczornej) Mszy św. Błogosławieństwo i zakończenie adoracji w tygodniu o 1830, zaś w niedzielę o 1800.
  4. W Wigilię Msza Św. Roratnia o godz 800, zaś Paserkę sprawujemy o północy, poprzedzoną wspólnym śpiewaniem kolęd o 2330. W Boże Narodzenie i drugi dzień świąt Msze święte o 1000 i 1630.
  5. W zakrystii można nabyć opłatki na wigilijny stół oraz świece CARITAS.
  6. Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 20 osób, dlatego zachęcamy Parafian o udział w liturgii w sobotę, aby w niedziele dać możliwość uczestnictwa we Mszach św. Gościom spoza parafii. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.