Trzecia niedziela Wielkiego Postu


 

  1. W dniu dzisiejszym 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Jasnogórskiej Patronki naszej parafii, a szczególnie tym, które oczekują potomstwa, samotnie wychowują dzieci.
  2. We wtorek o godz. 16.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W środę o godz.17.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych. Drogę krzyżową sprawujemy w każdy piątek o godz. 16.30, a Gorzkie żale w niedziele po mszy św. o godz. 10.00.
  5. Wczoraj kościół parafialny posprzątały następujące osoby: P. Tadeusz Musialski oraz rodzina Państwa Troszczyńskich. Bóg zapłać. W następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy rodzinę państwa Binkowskich.
  6. W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Grobu Bożego.
  7. Wymiana tajemnic różańcowych nastąpi 25 marca w środę w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i w Dniu Świętości Życia o godz. 17.00.
  8. W miniony czwartek w Łukęcinie odbyły się wybory na sołtysa i do rady sołeckiej. Sołtysem ponownie został radny gminy Dziwnów Pan Antoni Rup. Panu Sołtysowi i całej radzie sołeckiej składamy gratulacje i życzymy opieki patronki naszej parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz podejmowania roztropnych, odważnych i mądrych decyzji dla społeczności w Łukęcinie.