Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 2022


1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 20:00, a w niedziele o godz. 10:00 i 16:30. Nabożeństwa Czerwcowe w naszym kościele pół godziny przed Mszą św. W tygodniu o 19:30, zaś w niedziele i święta o 9:30. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala, a w piątek św. Brata Alberta Chmielowskiego.
3. W czwartek świętujemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – po Mszy św. o 10:00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. Bardzo prosimy, wzorem lat ubiegłych, o przygotowanie ołtarzy na trasie procesji. Prosimy Was, abyście zaangażowali się w procesję, poprzez pomoc w niesieniu różańca, baldachimu i nagłośnienia. Zachęcamy by okna domów ozdobić obrazami, symbolami eucharystycznymi, flagami. Pana Adama prosimy o czuwanie nad bezpiecznym przejściem procesji. Pokażmy naszą miłość do Jezusa Chrystusa przez nasze przygotowanie i uczestnictwo w tym wielkim święcie.
4. W piątek po Mszy św. możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu do 21:30.
5. Na nadchodzący tydzień wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask, a szczególnie Adzie, która pierwszy raz przystąpiła do spowiedzi i Komunii świętej, aby cieszyła się obecnością Pana Boga na co dzień.