Uroczystość Wszystkich Świętych


  1. W poniedziałek o godz. 16.20 litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin naszej parafii.
  2. We wtorek o godz. 16.20 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem różańcowym za zmarłych.
  4. Dzisiaj msza św. tylko o godz. 10.00.

Jutro Dzień Zaduszny. W naszym kościele o 16.30 różaniec za zmarłych z wypominkami, a po nim msza św. za polecanych w wypominkach. Naszych zmarłych w wypominkach polecać będziemy Bogu w modlitwie różańcowej codziennie do przyszłej niedzieli włącznie.

W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać każdego dnia odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu oraz nawiedzenie cmentarza i modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

We wtorek 3 listopada o godz. 17.00 msza św. w intencji tych, „którzy nie wrócili z morza”. Po mszy św. zapalimy znicze pod krzyżem.

W przyszłą niedzielę na różaniec za zmarłych zapraszamy również, jak dziś, na godz. 9.30.

  1. Jutro, o godz. 17.00 w Konkatedrze kamieńskiej Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga odprawi mszę świętą w intencji wszystkich wiernych zmarłych. Po liturgii wyruszy procesja modlitewna za zmarłych.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek pół godziny przed mszą św. będzie możliwość spowiedzi.
  3. Bardzo dziękuję wszystkim za ofiary na dekoracje listopadowe. Szczególne podziękowanie składam Pani Agnieszce za pomysł i zrealizowanie wystroju kościoła.
  4. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom: Krystynie Kozickiej, Justynie Kowal i Elżbiecie Kozickiej za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Państwa Lao.