V Niedziela Wielkanocna


  • Do końca kwietnia Msze św. w tygodniu sprawujemy o 17.00, zaś od 1 maja o godzinie 20.00, w niedziele o 10.00 i 16.30. Spowiadamy przed Mszą św., bądź po wcześniejszym ustaleniu w innym czasie. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które sprawowane będą w tygodniu o 19.30, a w niedzielę o 9.30.
  • 3 maja w naszej ojczyźnie przypada Uroczystość NMP Królowej Polski a w naszej parafii to dzień odpustu. Mszy św. odpustowej będzie przewodniczył O. Bernard Wulczyński, magister paulińskiego nowicjatu z klasztoru w Leśniowie, zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich do udziału w tym naszym święcie. Tego dnia niedzielny porządek nabożeństw, tzn. Msze św. o 10.00 i 16.30. Nabożeństwo Majowe o 9.30.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Obchodzącym pierwsze piątki miesiąca przypomninamy, że istotą tego dnia jest przyjęcie Najświętszej Eucharystii, zaś spowiedź ma nas do tego tylko należycie przygotować. W sobotę rozpoczynamy cykl pięciu Nabożeństw Wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi. O 19.00 Medytacja, Różaniec iMsza św. w intencji wynagradzającej NMP. Po Mszy wymiana tajemnic różańcowych.
  • Zapraszamy na nasze parafialne nabożeństwa – w poniedziałek przed Mszą św. odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II modląc się w intencjach rodzin, we wtorek przed Mszą św. modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy św. odprawiamy nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspominamy św. Katarzynę ze Sieny, dziewicę i doktora Kościoła, patronkę Europy.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie nasz parafialny biuletyn i pocztówki z Łukęcina.
  • Boże błogosławieństwo i opieka NMP Królowej Polski niech towarzyszą Wam, Waszym Rodzinom i tym wszystkim, których nosicie w sercach.