V niedziela Wielkiego Postu


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  2. Niech modlitwa Pana Jezusa „Ojcze wsław Imię Twoje” będzie inspiracją do gorliwszego pełnienia woli Ojca w naszym życiu. W naszym kościele Drogę krzyżową sprawujemy w każdy piątek o godz. 1630, a Gorzkie żale w niedziele o godz. 930. Za uczestnictwo w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii świętej i modlitwa w intencjach papieża).
  3. Dziś po Eucharystii będzie możliwość zakupu palmy wielkanocnej. Zostały one wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łukęcinie, a środki zebrane z ich sprzedaży pozwolą realizować cele statutowe Koła.
  4. Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1650 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do 1830 możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Ten dzień w Kościele  jest również nazywany dniem świętości życia. Niech Maryja, Pokorna Służebnica Pańska pomaga nam wypraszać życie wszystkim poczętym dzieciom, a szczególnie tym zagrożonym złem aborcji – dar duchowej adopcji dziecka poczętego może być pełną miłości odpowiedzią na rozprzestrzeniającą się cywilizację śmierci.
  6. Z wdzięcznością wspominamy w naszych modlitwach tych, od których doznajemy przejawów życzliwości i szczodrobliwości. Szczególnym znakiem troski o naszą świątynię i jej czystość jest posługa drogich Pań. Niech ta  gorliwość o dom Pański przyniesie Wam obfitość łask i błogosławieństwo Boże na każdy dzień.
  7. Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 20 osób. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.