VI niedziela wielkanocna


1. Trwa miesiąc maj, miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe z litanią loretańską i rozważaniem w dni powszednie po mszy św. wieczornej, a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00.

2. Jutro Dzień Matki. Nie zapomnij złożyć życzeń i podziękować, że przekazała Ci życie. Poproś też Pana Boga o błogosławieństwo dla niej, żeby zawsze była wierna swemu powołaniu.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe, w których będziemy oddawać cześć Najświętszemu Sercu Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele po mszy św. przedpołudniowej, a w dni powszednie po mszy św. wieczornej.

W niedzielę też obchodzić będziemy Dzień Dziecka.

Z inicjatywy metropolity warszawskiego pierwsza niedziela czerwca obchodzona jest jako Święto Dziękczynienia. Po mszach św. zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opaczności Bożej w Warszawie.

4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 i nabożeństwie czerwcowym zmiana tajemnic różańcowych.

5. W środę po mszy św. wieczornej o godz. 20.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączoną z nabożeństwem czerwcowym.