Wielkanoc


  • W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny Msze święte sprawujemy według porządku niedzielnego, czyli o godz. 1000 i 1630. W drugi dzień świąt taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: we wtorek o 1650 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek do 1830 możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • Ruszyła akcja Paczka dla Ukrainy. Ideą akcji jest tworzenie gotowej paczki dla rodzin na Ukrainie. Paczkę należy przygotować według listy 35 produktów wskazanych na ulotce. Prosimy o zakupienie wyłącznie wskazanych produktów i umieszczenie ich w kartonowym pudle, które można pobrać po Mszy św. z zakrystii. Masa paczki powinna wynosić max. 18 kg. Prosimy o niezaklejanie zamknięcia. Gotowe kartony przekazujemy do parafii. Tak przygotowana paczka zapewni produkty dla kilkuosobowej rodzina na około tydzień. Czas trwania projektu na razie jest kwestią otwartą, jako że nie znamy skali potrzeb, które wciąż się zmieniają. Dokładne informacje na stronie www.szczecin.caritas.pl
  • Podziękowania składamy Pani Agnieszce, Państwu Katarzynie i Erwinowi za przygotowanie dekoracji świątecznej w naszej świątyni. Podziękowanie kierujemy do wszystkich, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i dekorację świąteczną do naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy również wszystkim, którzy angażowali się w liturgię Triduum Paschalnego.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie nasz parafialny biuletyn, a w nim dzisiejszą Liturgię Słowa, komentarze, refleksję i ogłoszenia duszpasterskie.
  • Wszystkim parafianom i gościom składamy życzenia, aby Jezus Chrystus Zmartwychwstały wniósł w życie każdego z nas tak potrzebną nadzieję i ufność w zwycięstwo dobra nad złem. Chrystusowy pokój w czasie niepokoju wojny daje nam wiarę, że dobro które czynimy przemienia nas i ludzi wokół nas.