Wniebowstąpienie


1. Trwa miesiąc maj dedykowany Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwo majowe z Litanią loretańską i rozważaniem sprawujemy w dni powszednie po mszy św. wieczornej o godz. 20.00., a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00.

2. W poniedziałek o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II.

3. We wtorek o godz. 19.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z ostatnim nabożeństwem majowym.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okolicznościowe modlitwy będą połączone z nabożeństwem czerwcowym, na które zapraszamy od 1 czerwca po mszy św. wieczornej. O. Marcin do spowiedzi pierwszopiątkowej zaprasza wszystkich, a zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne, które odprawiać będą nabożeństwo dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.

6. W przyszłą niedzielę 4 czerwca po Mszy św. o godz. 10.00, wymiana tajemnic różańcowych i konferencja dla Koła Żywego Różańca.

7. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na ognisko i zabawę, które odbędą się w parafii w sobotę 3 czerwca od godz. 16.00.

8. Informujemy wszystkich parafian i dobrodziejów, którzy ofiarowali rzeczy dla wiernych parafii w Ayos, w Kamerunie, że wysłaliśmy 18 paczek o łącznej wadze 305 kg, na sumę 3.079 zł.

9. 11 czerwca o godz. 10.00 sprawowana będzie Msza św. dziękczynna za posługę o. Dariusza Szuby, który po sześciu latach opuszcza naszą parafię i będzie posługiwał na Jasnej Górze. Wszystkich parafian, dobrodziejów i gości, którym bliski jest o. Dariusz zapraszamy do wspólnej modlitwy.

10. Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie i Zuzannie Pietrzak i Pani Małgorzacie Lao za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panią Marię Walczak i Pana Tadeusza Musialskiego. Dziękujemy Wam za troskę o kościół parafialny.