Wniebowstąpienie Pańskie


40 dni po Zmartwychwstaniu Kościół obchodzi uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wyznaje wiarę, że Jezus po swojej męce i zmartwychwstaniu z ciałem i duszą wstąpił do nieba.

W dniu dzisiejszym po każdej mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Za ofiary złożone na ten cel składamy Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jak pamiętamy, w czasie wielkanocnym jesteśmy zobowiązani przystąpić do sakramentu pojednania. Zadbajmy o sumienne wypełnienie tego chrześcijańskiego obowiązku. W naszym kościele można przystąpić do sakramentu pokuty  20 min. przed każdą mszą św.

We wtorek 10 minut przed mszą św. wieczorną  Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę o godz. 20.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać na kartkach w skrzynkach drewnianych, które znajdują się w wejściu do kościoła.

Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele odbywa się w dni powszednie po mszy św. o godz. 20.00, zaś w niedziele po mszy św. o godz. 10.00. Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00. wymiana tajemnic różańcowych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Zachęcamy do nabycia kart pocztowych z wizerunkiem naszego paulińskiego kościoła, które znajdują się na stoliku przy wyjściu.