Wniebowstąpienie Pańskie


  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 2000, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 1930, a w niedzielę o 930. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość zesłania Ducha Świętego, zaś w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. To ostatni tydzień tegorocznego okresu wielkanocnego, przypominamy o corocznym obowiązku spowiedzi świętej i zachęcamy do sakramentu pojednania i pokuty.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona będzie z nabożeństwem majowym, zaś w piątek po Mszy św. możliwość adorowania w ciszy Najświętszego Sakramentu do 2130.
  • W dniach od 26 do 29 października bieżącego roku organizowana jest autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymka ta ma mieć charakter skupienia i duchowego odnowienia. Zwiedzać będziemy Sanktuaria Maryjne: klasztory paulińskie na Jasnej Górze, w Leśniowie i w Brdowie. Koszt to 720 zł, zaś zapisać się można u Pani Marty osobiście lub pod numerem telefonu 667196440. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce naszych parafian, jak również przyjaciół i gości naszej parafii, oraz chętnych z okolicznych miejscowości. Szczegółowy plan pielgrzymki znajduje się na stoliku pod chórem.
  • O. Łukasz zaprasza we wrześniu na Pielgrzymkę w Bieszczady. Na trasie Pielgrzymki: Wrocław, Przemyśl, Komańcza, Jezioro Solina, Zagórz, Sanok, Góra św. Anny i wiele innych atrakcji – szczegóły na plakacie w gablocie i na ulotkach na stoliku z publikacjami.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie nasz parafialny biuletyn, oraz pocztówki z Łukęcina.
  • Serdecznie zapraszamy 26-28 maja na Jasną Górę, młodzież męską (od klasy maturalnej), aby wejść w szczególny czas modlitwy i skupienia ku rozeznaniu swojej drogi życiowej. Koszt – ofiara dobrowolna. Więcej szczegółów na stronie powolania.paulini.pl
  • Nasz Pan wstępuje do nieba, aby zająć należne Mu miejsce po prawicy Ojca Niebieskiego. Niech nasza codzienność będzie uwielbieniem Zbawiciela za wyniesienie natury człowieka na szczyty nieba.