Wszystkich Świętych – ogłoszenia


  1. Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1000 i 1630. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na inną porę.
  2. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 1630. W oktawie Wszystkich Świętych modlić się będziemy za naszych zmarłych na różańcu o godz. 1630, przyszłą niedzielę o 930.
  3. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Odpusty za zmarłych w tym roku możemy uzyskać od południa Uroczystości Wszystkich Świętych przez cały listopad. Warunkiem jest nawiedzenie cmentarza, nawet tylko w sposób duchowy i modlitwa za zmarłych. Ponadto trzeba spełnić zwykłe warunki odpustu. Są nimi modlitwa Ojcze Nasz i Wierzę, modlitwa w intencjach Ojca świętego, przyjęcie Komunii św. oraz wolność od przywiązania do grzechu.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek przed liturgią będzie możliwość spowiedzi, a w sobotę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Według aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele może przebywać jednocześnie ok. 40 osób. Prosimy Was o zasłanianie ust i nosa w trakcie liturgii.
  6. W ubiegłym tygodniu zmarli: Śp. + Robert Lao nasz parafianin oraz + Jan Duda, z Kamienia Pomorskiego, organista, grający również w naszym kościele. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu …