X niedziela zwykła


1. Dzisiejsze ofiary złożone do specjalnego kartonu po mszy św. przeznaczone są na dalszą budowę świątyni Opatrzności Bożej. Za złożone dary składamy podziękowanie. Bóg zapłać.
2. We wtorek o godz. 19.50 koronka do Miłosierdzia Bożego
3. W środę o godz. 20.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki z intencjami na nowennę można składać do skrzynek znajdujących się w wejściu do kościoła.
4. W piątek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie ma postu od pokarmów mięsnych. 
5. W sobotę wspomnienie liturgiczne Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
6. W miniony czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości: osobom, które wykonały 4 ołtarze, Panom kierującym ruchem drogowym oraz niosącym baldachim, sztandar, krzyż, Pani odpowiedzialnej za nagłośnienie, dzieciom sypiącym kwiaty w czasie procesji pod przewodnictwem Pani Marty, wszystkim, którzy zbierali kwiaty dla dzieci. 
7. Drodzy Parafianie i darczyńcy naszej parafii. W dniu 21 czerwca br. podczas mszy św. godz. 10.00. Metropolita Szczecińsko – Kamieński Ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga dokona poświęcenia obrazu św. Jana Pawła II oraz wprowadzenia Jego relikwii. Zapraszam wszystkich na to szczególne wydarzenie dla naszej parafii. Bardzo proszę tak zaplanować czas, abyście  Moi Kochani wzięli udział w tym wydarzeniu. Będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – patrona rodzin w intencji rodzin z naszej parafii oraz w naszej ojczyźnie. 
8. Składam serdecznie podziękowanie osobom, które wczoraj posprzątały kościół parafialny: P. Tadeusz Musialski oraz rodzina państwa Troszczyńskich. W następną sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę państwa Binkowskich.