XI niedziela zwykła


1. Drodzy Parafianie i darczyńcy naszej parafii. W następną niedzielę 21 czerwca br. podczas mszy św. godz. 10.00. Metropolita Szczecińsko – Kamieński Ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga dokona poświęcenia obrazu św. Jana Pawła II oraz wprowadzenia Jego relikwii. Zapraszam wszystkich na to szczególne wydarzenie dla naszej parafii. Bardzo proszę tak zaplanować czas, abyście Moi Kochani wzięli udział w tym wydarzeniu. Będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – patrona rodzin w intencji rodzin z naszej parafii oraz w naszej ojczyźnie. 
2. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie są sprawowane po mszy św. o godz. 20.00., a w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.
3. We wtorek o godz. 19.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kartki z intencjami na nowennę można składać do skrzynek znajdujących się w wejściu do kościoła.
5. Składam serdecznie podziękowanie osobom, które wczoraj posprzątały kościół parafialny: rodzina państwa Binkowskich. W następną sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę państwa Urbańskich (AGH) oraz Panią Martę Miodońską.