XV niedziela zwykła


  • Msze św. sprawujemy w tygodniu o godz. 2000, a w niedzielę o godzinie 700, 900, 1030 i 2000. Spowiadamy przed Mszą św. Można umówić się również telefonicznie na spowiedź w innym czasie.
  • Zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek o godz. 1950 litania do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin. We wtorek o 1950 modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, codziennie do końca wakacji możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do 2130.
  • W poniedziałek święto św. Benedykta, opata i patrona Europy, we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w środę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta w piątek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, zaś w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel.
  • Na stoliku pod chórem znajdziecie pocztówki z Łukęcina oraz nasz parafialny biuletyn, a w nim dzisiejszą Liturgię Słowa, komentarze, refleksję i ogłoszenia duszpasterskie.
  • W najbliższym tygodniu w naszym Klasztorze gościć będziemy młodzież przybywających na Paulińskie Dni Młodych. Jest to wydarzenie cykliczne gromadzące młodzież na modlitwie i odpoczynku pod opieką duchową Ojców, którzy przybywają z młodymi z innych ośrodków paulińskich. Polecamy młodzież i ich Duszpasterzy Waszej cierpliwej i wytrwałej modlitwie.
  • Niech błogosławieństwo Boga Najwyższego i opieka Matki Najświętszej sprawi, drodzy Parafianie i Goście, że Wasze prace będą owocne, odpoczynek odświeżający, zaś powracającym do domów życzymy bezpiecznej i spokojnej podróży.